user_mobilelogo

iO Manifesto


Naszą misją jest tworzenie dobrej architektury wnętrz, czyli takiej która:

 

  •  przykuwa oko,
  •  ułatwia życie,
  •  koi zmysły,
  •  jest przemyślna pod względem użytkowym oraz technicznym,
  •  pozytywnie wpływa zdrowie,
  •  sprawia, że Inwestor nie traci zdolności kredytowej podczas realizacji,

...i CIESZY. Użytkowników, Mieszkańców oraz Gości. Ponieważ dobra architektura tworzy pozytywne tło do życia.

 

Architektura wnętrz to nasza pasja. Oddajemy się jej ochoczo (w końcu "przestrzeń dla projektanta jest jak piaskownica dla dziecka"; Autor Nieznany), ale też profesjonalnie. Nie straszne nam techniczne niuanse, zagwozdki wykonawcze, kosztorysy, wyceny i harmonogramy.

 

Pracownia iO Project powstała w 2016 roku. Współtworzymy ją w zespole, który powstał w trakcie studiów na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa gdańskiej ASP. Działamy w obszarze architektury wnętrz, wzornictwa, meblarstwa, grafiki, scenografii i dekoratorstwa.

 

Systematycznie pojawiamy się na konferencjach branżowych, targach architektury oraz designu. Uczestniczymy w szkoleniach, podejmujemy coraz to nowe wyzwania projektowe i nieustannie podnosimy kwalifikacje.

 

 

 

 

ANETA SUBDA - studiowała architekturę wnętrz na ASP, a także charakteryzację filmową oraz marketing. Pasjonatka teatru, rozgryza scenograficzne sekrety. Mistrzyni wizażu, makijażu i charakteryzacji. Podczas projektowania czuwa nad odpowiednią atmosferę miejsca i aplikuje przestrzeni solidną szczyptę magii. Niepowstrzymanie kreatywna, jest niewyczerpanym źródłem inwencji twórczej dla Zespołu.

 

 

 

 

 

 

IZABELLA ŚCIUBEŁ - architekt wnętrz z dyplomem ASP. Zwolenniczka minimalistycznych, acz oryginalnych rozwiązań. Miłośniczka natury oraz podróży. Subtelność łączy z projektową celnością. Poszukuje rozwiązań charakteryzujących się szlachetną prostotą, których adekwatna estetyka nie poddaje się wpływowi czasu ani mody. Posiada bogate doświadczenie realizacyjne. Staranna, drobiazgowa oraz dociekliwa do najdrobniejszej kreski!

 

 

 

 

 

URSZULA MARSZAŁEK - magister sztuki o specjalizacji Interior Design, absolwentka ASP. Projektantka mebli. Grafik. Posiada doświadczenie w zakresie projektowania architektury, architektury wnętrz oraz konstrukcji meblarskich na indywidualne zamówienie. Do projektowania podchodzi kompleksowo, nie stroniąc od technicznych niuansów. Specjalizuje się także w tworzeniu wzorców wizualnych. Entuzjastka wspinaczki wysokogórskiej, otwartych przestrzeni, światła oraz świeżego powietrza. Przekornie stara się zawierać elementy zewnętrza w projektowanych wnętrzach.

        Lubimy wyzwania podczas projektowania wnętrz. Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. Unikatowość, wysmakowana estetyka oraz idealne dopasowanie projektu do potrzeb Użytkowników stanowi cel naszej pracy.

        Projekty rodzą się podczas rozmów z Państwem, czyli Inwestorami. Podczas spotkań określamy funkcje, jakie powinny spełniać wnętrza. Ustalamy stylistykę oraz atmosferę aranżacji. Wsłuchujemy się w Państwa wyobrażenia, marzenia oraz potrzeby. Wychodzimy z założenia, że projekty mają przede wszystkim spełniać nadzieje Użytkowników i mieszkańców.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Sugerujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i doradzamy w kwestiach technicznych. Efektem końcowym jest projekt wnętrz w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców. Chętnie nadzorujemy remonty i prace wykończeniowe "pod klucz". Pomagamy sprawić, aby rzeczywiste wnętrza wyglądały lepiej, niż na wizualizacjach.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.