user_mobilelogo

    To zależy od powierzchni i złożoności projektu. Kompleksowe opracowanie projektu (od wstępnej aranżacji  po rysunki wykonawcze) zajmuje nam ok. 80-160 godzin. Wyliczenie nie uwzględnia jednak czasu, który będą potrzebowali Państwo na przemyślenie projektu oraz zaakceptowanie lub odrzucenie rozwiązań, które zaproponujemy. Proces projektowy to dialog pomiędzy projektantem a Inwestorem. Zwykle trwa dwa, trzy miesiące. A czasami dłużej, dlatego warto rozpocząć go z jak największym wyprzedzeniem. 

    Tak. Każdy etap projektu przewiduje trzy tury poprawek. Każda następna modyfikacja jest dodatkowo płatna.

    Żeby od początku pracy nad projektem szukać adekwatnych rozwiązań. Czyli rozwiązań dobrych dla tej właśnie, określonej przestrzeni. I zgodnych określoną z koncepcją, harmonogramem prac oraz budżetem. Rynek wnętrzarski jest obecnie przebogaty! Każde wnętrze można zaprojektować na niemal nieskończoną ilość sposobów. Ale przez to również projektowanie mogłoby trwać w nieskończoność. A przecież... projekt ma kiedyś zostać wcielony w życie :) Uwierzcie, gorączkowe zmiany u progu remontu rzadko kiedy wychodzą na dobre. 

    Standard wykończenia zależy od budżetu, jaki założy Inwestor. Proponujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych konkretnych osób. W skrócie możemy podzielić projekty na: pragmatyczne (ekonomiczne), standardowe (oparte o materiały oraz elementy wyposażenia ze średniej półki cenowej) oraz premium (ekskluzywne, z silnym naciskiem na odejście od elementów produkowanych seryjnie).

Konkretyzując, w przeliczeniu na metry kwadratowe, wykończenie wnętrz kosztuje od ok. 750,00 zł /m2... wzwyż.

    Tak, z przyjemnością. Projektowanie wnętrz długi czas postrzegane było jako ekskluzywna usługa. Chętnie przyczynimy się do zmiany takiego postrzegania architektury wnętrz. Z chęcią udowodnimy, że stosunkowo niskim kosztem można wykończyć i urządzić oryginalne i wygodne wnętrze. To fantastyczne wyzwanie!  

    Spokój. Wykańczanie wnętrz oraz remont generują mnóstwo stresów: od niepewności co do efektów podejmowanych decyzji, przez chaos prac remontowych, gorączkę zdobywania materiałów czy koordynowania prac poszczególnych fachowców. Podejmując współpracę z projektantem wnętrz, zyskujesz spójny, trzeźwy pod względem użytkowym projekt oraz merytoryczne wsparcie na każdym etapie działań.

    Tak. Pracownia iO Project należy do grupy iO Sp. z o.o., i jesteśmy płatnikiem VAT.

    Jako osobowość prawna (iO Spółka z o.o.) mamy możliwość wystawiania wyłącznie faktur z 23% stawką VAT.

    Cena projektu zależy od metrażu projektowanej przestrzeni, jej przeznaczenia, stopnia skomplikowania i budżetu Inwestycji. Ceny zamykają się w przedziale 60,00 - 160,00 zł za m2 powierzchni. Jeśli interesuje Cię dokładna kalkulacja, prosimy o przesłanie rzutu pomieszczeń/budynku, który mamy opracować.

    Tak, w przypadku większych obiektów użyteczności publicznej, wyjątkowo przestrzennych mieszkań lub domów mieszkalnych. Kiedy ilość przestrzeni nie przekłada się bezpośrednio na ilość pracy projektowej, wyceniamy projekt ulgowo traktując np. szerokie ścieżki komunikacyjne. Projekt pomieszczenia technicznego również nie jest tak samo wymagający, co projekt łazienki. Uwzględniamy to w wycenach.

    Nie. Jeśli Inwestor nie życzy sobie zamieszczenia projektu w portfolio pracowni, projekt nie zostanie przez nas w żaden sposób upubliczniony. Kwestię tą precyzuje umowa.

        Lubimy wyzwania podczas projektowania wnętrz. Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. Unikatowość, wysmakowana estetyka oraz idealne dopasowanie projektu do potrzeb Użytkowników stanowi cel naszej pracy.

        Projekty rodzą się podczas rozmów z Państwem, czyli Inwestorami. Podczas spotkań określamy funkcje, jakie powinny spełniać wnętrza. Ustalamy stylistykę oraz atmosferę aranżacji. Wsłuchujemy się w Państwa wyobrażenia, marzenia oraz potrzeby. Wychodzimy z założenia, że projekty mają przede wszystkim spełniać nadzieje Użytkowników i mieszkańców.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Sugerujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i doradzamy w kwestiach technicznych. Efektem końcowym jest projekt wnętrz w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców. Chętnie nadzorujemy remonty i prace wykończeniowe "pod klucz". Pomagamy sprawić, aby rzeczywiste wnętrza wyglądały lepiej, niż na wizualizacjach.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.