user_mobilelogo

Jak działamy?


Tak jak nie ma dwóch identycznych projektów - nie ma dwóch identycznych procesów projektowych.

 

Przed rozpoczęciem pracy ustalamy, jakie są Państwa oczekiwania względem projektu. Na ogół projektowanie składa się z trzech faz: funkcjonalnej, koncepcyjnej i wykonawczej. Możemy zająć się projektem kompleksowo, lub skupić wyłącznie na potrzebnym akurat elemencie. Z uwagi na niepowtarzalność każdej realizacji wycena wykonywana jest indywidualnie. Ma na nią wpływ metraż i funkcja projektowanej przestrzeni.

 

Cennik

Zakres projektu dopasowujemy do Państwa potrzeb, dlatego ceny podane w cenniku prosimy traktować orientacyjnie (!). Wycena projektu jest tworzona indywidualnie dla każdego Inwestora.

 

Aktualny cennik znajduje się tutaj.

Projektujemy w oparciu o standardy Stowarzyszenia Architektów Wnętrz (SAW).

- ma pomóc sensownie, logicznie i wygodnie uporządkować przestrzeń. Projekt funkcjonalny warto stworzyć, kiedy Twój dom lub mieszkanie jest przed remontem generalnym lub w trakcie budowy. Masz wówczas możliwość wprowadzenia większych zmian, np. zmienić umiejscowienie kuchni, inaczej wydzielić pokoje... Dzięki projektowi funkcjonalnemu unikniesz niepotrzebnego dublowania prac w trakcie remontu i sprawisz, że wnętrza będą maksymalnie funkcjonalne. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aranżacji? Zajrzyj TUTAJ.

CENA od 40,00 zł /m2.

- to usługa przeznaczona dla Inwestorów, którzy nabyli lokum w budynku dopiero powstającym. Projekt prowadzimy wówczas we współpracy z architektem dewelopera. Po starannej analizie Twoich potrzeb przygotujemy tzw. projekt zamienny, który zostanie wykonany zamiast pierwotnego projektu mieszkania. Oznacza to, że po odbiorze mieszkania nie będziesz musiał burzyć ścian ani przesuwać przyłączy, a więc dublować kosztów. Opracujemy najbardziej funkcjonalny rozkład pomieszczeń, zadbamy o odpowiednią ilość miejsca na szafy, sprawdzimy i poprawimy usytuowanie grzejników, gniazd, przyłączy oświetleniowych, teleinformatycznych, wentylacyjnych oraz WOD-KAN. W swoim zakresie projekt zmian deweloperskich odpowiada projektowi funkcjonalnemu. Uczestniczy w nim jednak strona trzecia - deweloper, z którym konsultujemy modyfikacje.

CENA od 40,00 zł /m2.

- ma określić, jaki będzie charakter i stylistyka wnętrza. Dobierzemy kolorystykę, materiały, a także meble i dodatki. Podczas urządzania wnętrza nie musisz trzymać się sztywno naszych wytycznych. Naszym zadaniem jest jednak doprecyzować projekt do tego stopnia, abyś był w stanie utrzymać spójną stylistykę wnętrz nawet wprowadzając modyfikacje (np. dlatego, że wypatrzysz fantastyczny fotel w bardzo atrakcyjnej cenie). A w razie wątpliwości – w ramach usługi przysługują Ci nielimitowane konsultacje przez telefon, maila lub skype z projektantem prowadzącym. Projekt koncepcyjny powstaje na ogół po aranżacji funkcjonalnej. Pełen zakres projektu znajdziesz TUTAJ.

CENA od 80,00 zł /m2.

- ma uporządkować i usystematyzować projekt Twojego wnętrza. Dzięki niemu będziesz w stanie przekazać każdemu podwykonawcy kompletną dokumentację danego etapu prac, będziesz też wiedział, ile materiału będziesz potrzebował zamówić. Unikniesz słownych ustaleń „na budowie”. Będziesz miał się do czego odnieść, jeśli jakiś element projektu nie zostanie wykonany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Więcej na temat projektu wykonawczego znajdziesz TUTAJ.

CENA od 120,00 zł /m2.

Wiemy, że kuchnia (serce domu) - i łazienka (centrum relaksu:) to najbardziej zawiłe elementy we wnętrzach. Są naszpikowane technicznymi i funkcjonalnymi niuansami. Dlatego nawet jeśli nie interesuje Cię całościowy projekt wnętrz, możemy zaprojektować dla Ciebie zabudowę kuchenną i łazienki. Same. Zajmujemy się również ich wykonawstwem.

CENA 1000,00 zł za projekt pomieszczenia mniejszego niż 8 m2 / 150,00 zł /m2. przy pomieszczeniach większych niż 8 m2.

- powstają po doprecyzowaniu wszystkich elementów, które mają znaleźć się we wnętrzu, jako finalny element projektu koncepcyjnego.

CENA od 250,00 zł /szt. - cena uzależniona od ilości pomieszczeń i ujęć (wyceniane indywidualnie).

- zajmujemy się projektowaniem "od podstaw" obiektów architektonicznych. Jeśli planujesz budowę domu marzeń, ale nie masz precyzyjnych wyobrażeń na jego temat, pomożemy Ci skrystalizować jego wizję. Opracujemy bryłę zewnętrzną, ale przede wszystkim - wnętrze. Dzięki podejściu od środka  będziesz miał pewność, że Twój dom będzie miał nie tylko piękną fasadę, ale również wygodne, funkcjonalne wnętrze. Współpracujemy z pracownią architektoniczno-konstrukcyjną, więc finalnym efektem współpracy może być kompletny projekt architektoniczno-budowlany, idealnie dopasowany zarówno do Twoich potrzeb, jak i działki.

CENA od 1500,00 zł /projekt koncepcyjny/ od 10 000 projekt architektoniczno-budowlany 

- budujesz dom, ale nie jesteś przekonany co do wyglądu elewacji, która ujęta jest wprojekcie? Chcesz sprawdzić, jak będzie wyglądał dom z dachówką płaską, a jak - z falistą? Nie ma problemu. Możemy przygotować zestaw wizualizacji, które rozwieją Twoje wątpliwości, lub zaprojektować wygląd zewnętrzny budynku zupełnie od podstaw.

CENA od 500,00 zł.

Konsultacje

- jeśli potrzebujesz pomocy projektanta w podjęciu decyzji przed zakupem, remontem, zmianą wystroju, lub poszukujesz wskazówek co do tego, jak rozwiązać konkretny problem architektoniczny lub wnętrzarski - z chęcią spotkamy się i doradzimy na miejscu.

CENA 150,00 zł /1 h  - dotyczy usługi na terenie woj. Pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz woj. Mazowieckiego (Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nowy Dwór, Nasielsk, Pułtusk). Koszt spotkania w innych rejonach ustalamy indywidualnie.

CENA 100,00 zł /1 h. - konsultacje online z zakresu architektury wnętrz, dekoratorstwa, aranżacji w postaci wideokonferencji.

        Lubimy wyzwania podczas projektowania wnętrz. Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. Unikatowość, wysmakowana estetyka oraz idealne dopasowanie projektu do potrzeb Użytkowników stanowi cel naszej pracy.

        Projekty rodzą się podczas rozmów z Państwem, czyli Inwestorami. Podczas spotkań określamy funkcje, jakie powinny spełniać wnętrza. Ustalamy stylistykę oraz atmosferę aranżacji. Wsłuchujemy się w Państwa wyobrażenia, marzenia oraz potrzeby. Wychodzimy z założenia, że projekty mają przede wszystkim spełniać nadzieje Użytkowników i mieszkańców.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Sugerujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i doradzamy w kwestiach technicznych. Efektem końcowym jest projekt wnętrz w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców. Chętnie nadzorujemy remonty i prace wykończeniowe "pod klucz". Pomagamy sprawić, aby rzeczywiste wnętrza wyglądały lepiej, niż na wizualizacjach.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.