user_mobilelogo

     Pracownia iO Project powstała w 2016 roku z inicjatywy Urszuli Marszałek. Współtworzymy ją w zespole, który uformował się w trakcie studiów na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa gdańskiej ASP (nostalgia!).  Każda z nas może się pochwalić wykształceniem kierunkowym, a także wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów z zakresu architektury wnętrz, wzornictwa, meblarstwa, grafiki, scenografii i dekoratorstwa.

 

Systematycznie pojawiamy się na konferencjach branżowych, targach architektury oraz designu. Uczestniczymy w szkoleniach, podejmujemy coraz to nowe wyzwania projektowe i nieustannie podnosimy kwalifikacje.

Daje nam to fantastyczną bazę (i inspirację) dla twórczości architektonicznej!

Projekt wnętrz to jednak nie tylko dzieło projektanta. Współpracujemy ze sprawdzonymi branżystami: konstruktorami, ślusarzami, stolarzami, kamieniarzami, monterami, specjalistami od oświetlenia, hydrauliki, centralnego ogrzewania, elektryki czy teleinformatyki. Dzięki ich doświadczeniu projekty są nie tylko „ładne”. Są dopracowane od strony technicznej i użytkowej.

Stały zespół projektowy tworzymy w trójkę:

 

 

 

 

ANETA SUBDA - studiowała architekturę wnętrz na ASP, a także charakteryzację filmową oraz marketing. Pasjonatka teatru, rozgryza scenograficzne sekrety. Mistrzyni wizażu, makijażu i charakteryzacji. Podczas projektowania czuwa nad odpowiednią atmosferę miejsca i aplikuje przestrzeni solidną szczyptę magii. Niepowstrzymanie kreatywna, jest niewyczerpanym źródłem inwencji twórczej dla Zespołu.

 

 

 

 

 

 

 IZABELLA ŚCIUBEŁ - architekt wnętrz z dyplomem ASP. Zwolenniczka minimalistycznych, acz oryginalnych rozwiązań. Miłośniczka natury oraz podróży. Subtelność łączy z projektową celnością. Poszukuje rozwiązań charakteryzujących się szlachetną prostotą, których adekwatna estetyka nie poddaje się wpływowi czasu ani mody. Posiada bogate doświadczenie realizacyjne. Staranna, drobiazgowa oraz dociekliwa do najdrobniejszej kreski!

 

 

 

 

 

URSZULA MARSZAŁEK - magister sztuki o specjalizacji Interior Design, absolwentka ASP. Projektantka mebli. Grafik. Posiada doświadczenie w zakresie projektowania architektury, architektury wnętrz oraz konstrukcji meblarskich na indywidualne zamówienie. Do projektowania podchodzi kompleksowo, nie stroniąc od technicznych niuansów. Specjalizuje się także w tworzeniu wzorców wizualnych. Entuzjastka wspinaczki wysokogórskiej, otwartych przestrzeni, światła oraz świeżego powietrza. Przekornie stara się zawierać elementy zewnętrza w projektowanych wnętrzach.

 

 

 

 

 

        Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. W czasach masowej produkcji unikatowość i dopasowanie koncepcji do konkretnego miejsca stanowi dla nas wartość samą w sobie.

        Na ogół projekt rodzi się podczas serii spotkań z Inwestorem. Podczas spotkań określane są funkcje przestrzeni i potrzeby, na jakie odpowiadać ma projekt. Doprecyzowana zostaje stylistyka wnętrz oraz atmosfera, jaką mają one posiadać. Starannie przysłuchujemy się preferencjom Inwestora, wychodząc z założenia, że projekt ma przede wszystkim spełniać nadzieje pokładane w nim przez docelowych użytkowników. Sugerujemy również własne rozwiązania, które wydają się nam akuratne dla danej przestrzeni.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Efektem końcowym jest spójna koncepcja, która utrwalona zostanie w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych - w zależności od zakresu opracowania wybranego przez Inwestora.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.