Łazienka z morzem w tle - wizualizacja projektu

Łazienka z morzem w tle - wizualizacja projektu nr 2

Łazienka z morzem w tle - wizualizacja projektu nr 3

PROJEKT ŁAZIENKI W ŻEGLARSKIM STYLU;
Lokalizacja: Łódź, woj. Łódzkie;
proj. Urszula Marszałek;
2018.

 

Kilka słów o projekcie

Projekt głównej łazienki w domu jednorodzinnym zlokalizowanym w Łodzi. Stylistyka wnętrza nawiązuje jednak nie do nazwy miasta, ale pasji Inwestorów.

Zgodnie z początkowymi założeniami łazienka miała być utrzymana w ciepłej, przytulnej kolorystyce. Szarość ścian przełamują płytki ceramiczne imitujące drewno w ciepłym, brązowym kolorze. Białe, rozfalowane dekory oraz makieta żaglówki nawiązują do morza. Bogata ornamentyka kafli nad wanną, a także armatura w odcieniach miedzi nadają nieco piracki charakter wystrojowi łazienki.

Wyzwaniem dla projektu były proporcje łazienki - ma ona kształt wydłużonego prostokąta. Kącik prysznicowy skryty za ścianką działową jest usytuowany przeciwlegle do wanny na drugim końcu pomieszczenia. Przewrotnie, układ kafli na posadzce oraz ścianie podkreśla specyficzne proporcje pomieszczenia.

 

        Lubimy wyzwania podczas projektowania wnętrz. Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. Unikatowość, wysmakowana estetyka oraz idealne dopasowanie projektu do potrzeb Użytkowników stanowi cel naszej pracy.

        Projekty rodzą się podczas rozmów z Państwem, czyli Inwestorami. Podczas spotkań określamy funkcje, jakie powinny spełniać wnętrza. Ustalamy stylistykę oraz atmosferę aranżacji. Wsłuchujemy się w Państwa wyobrażenia, marzenia oraz potrzeby. Wychodzimy z założenia, że projekty mają przede wszystkim spełniać nadzieje Użytkowników i mieszkańców.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Sugerujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i doradzamy w kwestiach technicznych. Efektem końcowym jest projekt wnętrz w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców. Chętnie nadzorujemy remonty i prace wykończeniowe "pod klucz". Pomagamy sprawić, aby rzeczywiste wnętrza wyglądały lepiej, niż na wizualizacjach.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.

Kontakt?

Studio iO Project / Refinat - projektowanie wnętrz

Urszula Marszałek & Zespół


Tel. 609 - 173 - 064

refinat.design@gmail.com

 

Działamy w okolicach: Trójmiasto, Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nasielsk, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki.

Projektujemy zdalnie na terenie całego kraju.