user_mobilelogo

"Za zamkniętymi oczami ciemno

- a piękno..."

 

   Żyjemy w świecie obrazów. Zajmujemy się tworzeniem indywidualnych projektów graficznych… a także wprowadzaniem ich do rzeczywistości.

 

   Tworzymy:

 

  • > całościowe wzorce identyfikacji wizualnej dla firm i przedsiębiorstw: od logotypów, znaków firmowych, broszur informacyjnych, przez szablony dokumentów służbowych i schematów graficznych. Opracowujemy typografię i znaki graficzne tak, aby jak najlepiej oddać charakter i założenia firmy, działalności czy przedsięwzięcia,
  • > przygotowujemy projekty graficzne reklam, billboardów, plakatów, banerów itp.;
  • > projektujemy opakowania produktów, instrukcje użytkowania;
  • > opracowujemy schematy informacyjne i komunikacyjne;
  • > zajmujemy się kompleksowym tworzeniem i utrzymaniem stron WWW.

 

   Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami i programistami, gwarantując najwyższy standard oferowanych usług. Dbamy nie tylko o oryginalność naszych projektów, ale także - o ich czytelność i spójność.

 

        Lubimy wyzwania podczas projektowania wnętrz. Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. Unikatowość, wysmakowana estetyka oraz idealne dopasowanie projektu do potrzeb Użytkowników stanowi cel naszej pracy.

        Projekty rodzą się podczas rozmów z Państwem, czyli Inwestorami. Podczas spotkań określamy funkcje, jakie powinny spełniać wnętrza. Ustalamy stylistykę oraz atmosferę aranżacji. Wsłuchujemy się w Państwa wyobrażenia, marzenia oraz potrzeby. Wychodzimy z założenia, że projekty mają przede wszystkim spełniać nadzieje Użytkowników i mieszkańców.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Sugerujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i doradzamy w kwestiach technicznych. Efektem końcowym jest projekt wnętrz w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców. Chętnie nadzorujemy remonty i prace wykończeniowe "pod klucz". Pomagamy sprawić, aby rzeczywiste wnętrza wyglądały lepiej, niż na wizualizacjach.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.