Projekt koncepcyjny

 

Projekt koncepcyjny architektury wnętrz.

 

II-gi etap projektowy. Po zatwierdzeniu aranżacji funkcjonalnej tworzymy trójwymiarowy model wnętrza. Dobieramy kolorystykę, materiały, oprawy oświetleniowe, elementy stałego wyposażenia i kluczowe dodatki. Żeby koncepcja nabrała formy, omawiamy projekt na widokach z modelu 3D. Możesz zobaczyć, jak w przybliżeniu będzie wyglądało Twoje lokum po realizacji projektu.

 

Dla kogo?

  • dla Inwestorów oczekujących kompleksowego projektu - jako drugi etap procesu projektowego;
  • dla osób chcących "zobaczyć" projektowaną przestrzeń;
  • dla osób dla których ważna jest estetyka

 

Jak powstaje projekt koncepcyjny?

Modele trójwymiarowe wykonujemy w postaci cyfrowej (nie są fizycznymi makietami), a widoki i wizualizacje przesyłamy w postaci plików graficznych. Wizualizacje mają sprawić, że lepiej wyobrażą sobie Państwo projektowaną przestrzeń. To właśnie one znajdują się w naszym portfolio. Widoki i wizualizacje to ułatwienie dla osób, które mają problem z wyobraźnią przestrzenną albo są arcyciekawe, jak wnętrze będzie wyglądało po remoncie.

 

Co dokładnie wchodzi w skład projektu koncepcyjnego?

  • modelowanie trójwymiarowe wnętrza,
  • widoki 3D (format: JPEG),
  • konsultacja projektu w oparciu o widoki 3D, 
  • zestawienie materiałów wykończeniowych (format: PDF),
  • zestawienie wyposażenia (format: PDF),
  • wizualizacje zaakceptowanej wersji projektu.

 

Na życzenie oferujemy usługę concierge - towarzyszymy podczas doboru elementów wyposażenia wnętrz, dbając o zachowanie stylistyki oraz określonej estetyki wnętrza do najdrobniejszego szczegółu. 

 

Wizualizacja projektu koncepcyjnego wnętrza

 

        Pomagamy Inwestorom zdjąć strachy z głowy i urzeczywistnić marzenia o dobrym miejscu do życia.

        To piękne marzenia. Czasami o ogniu trzaskającym w palenisku, czasami o miękkości zagłówka, o który oprzemy się z książką, czasami o ciepłej wodzie w wannie z widokiem na las. To marzenia o przestrzeni do śmiechu, do ćwiczeń, do komfortowej pracy, do wytchnienia, do przyjmowania gości i tańców na świeżym powietrzu. Czasami to marzenia o wnętrzach pełnych zieleni. Czasami - o przestrzeni oczyszczonej z wszelkich ozdób. Dla każdego z nas marzenia o domu znaczą coś innego. A my staramy się ze wszystkich sił, żeby te marzenia odkryć i  zrealizować.

       Projektowanie może być zarówno przyjemne, jak i ekscytujące - w końcu to budowane tła dla przyszłego życia! - o ile tylko przebiega w atmosferze spokoju, skupienia i uważności. Projektowanie z nami to proces, który pozwoli Ci na kontrolę budżetu w zgodzie z harmonogramem. Puścimy wodze fantazji, ale bez odrealnienia kosztorysu. Zaufaj nam - Twój dom to Twoje marzenie, a dla nas pole do realizowania pasji, która trwa już ponad 10 lat.

refinat-design-etapy-powstawania-projektu-wnętrz

Projekt funkcjonalny wnętrza - aranżacja

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Zaczynamy od wywiadu. Sprawdzamy potrzeby przyszłych Lokatorów i szukamy optymalnego układu wnętrza. Wydzielamy pomieszczenia, przesuwamy ściany, gniazda i wod-kany.

Projekt koncepcyjny wnętrza

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Budujemy model 3D i tworzymy wizualizacje. Konkretyzujemy materiały wykończeniowe, meble, dodatki. Wnętrza nabierają kształtów i kolorów.

Projekt wykonawczy wnętrza - dokumentacja techniczna

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Czas na przygotowanie kompletu dokumentacji technicznej dla Wykonawców. Rozrysowujemy meble i zabudowy meblowe, detale wykończeniowe - wszystko, co potrzebne, żeby zrealizować projekt i uniknąć pytań na budowie :)

Kontakt?

Refinat Design - projektowanie wnętrz

Urszula Marszałek & Izabella Ściubeł

Tel. 609 - 173 - 064

refinat.design@gmail.com

 

Działamy w okolicach: Trójmiasto, Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nasielsk, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki.

Projektujemy zdalnie na terenie całego kraju.