Projekt wnętrza salonu w klimacie boho

 

Salon w klimacie boho z nutami stylu scandi

kuchnia w stylu boho

Kuchnia w stylu boho

Łazienka w stylu boho

Projekt przedpokoju

Wizualizacja klatki schodowej

Wizualizacja gabinetu i pokoju gościnnego

Wizualizacja pokoju dziecięcego, projekt wnętrza

Wizualizacja pokoju dziecięcego nr 2, projekt aranżacji

Wizualizacja projektu wnętrza głównej sypialni

Wizualizacja projektu wnętrza głównej sypialni, widok na toaletkę

Wizualizacja projektu wnętrza łazienki na piętrze

 Plansza moodboard ilustrująca estetykę wnętrza

 

 

Wejherowo. Projekt wnętrza w klimacie boho

Atmosfera domu, który projektowałyśmy pod Wejherowem, wykrystalizowała się już podczas pierwszego spotkania z Inwestorami. Przyszłym mieszkańcom zależało na stworzeniu wnętrza przytulnego, zachęcającego do relaksu, o jasnych wnętrzach i barwnych detalach.

Od samego początku w projekcie wnętrza istotna była ekologia. We wnętrzach dominują naturalne materiały: drewno, płyty fornirowane, płytki z kamienia polnego, kamień naturalny. Wiele elementów wyposażenia pochodzi ze sklepów sieciowych, były jednak dobierane nie tylko ze względu na estetykę, ale i trwałość. Np. meble z litego drewna mogą być wielokrotnie odnawiane, dzięki czemu ich żywotność jest wyższa, niż mebli z płyt okleinowanych. Elementy wykonywane na indywidualne zamówienie wykonywane będą w lokalnych zakładach, umiejscowionych w pobliżu inwestycji.

 

 

 

DOM POD WEJHEROWEM;
Lokalizacja: woj. pomorskie;
Projekt wnętrz: Izabella Ściubeł & Urszula Marszałek;
Powierzchnia: 70 m2
Projekt: 2021, realizacja: 2022

        Pomagamy Inwestorom zdjąć strachy z głowy i urzeczywistnić marzenia o dobrym miejscu do życia.

        To piękne marzenia. Czasami o ogniu trzaskającym w palenisku, czasami o miękkości zagłówka, o który oprzemy się z książką, czasami o ciepłej wodzie w wannie z widokiem na las. To marzenia o przestrzeni do śmiechu, do ćwiczeń, do komfortowej pracy, do wytchnienia, do przyjmowania gości i tańców na świeżym powietrzu. Czasami to marzenia o wnętrzach pełnych zieleni. Czasami - o przestrzeni oczyszczonej z wszelkich ozdób. Dla każdego z nas marzenia o domu znaczą coś innego. A my staramy się ze wszystkich sił, żeby te marzenia odkryć i  zrealizować.

       Projektowanie może być zarówno przyjemne, jak i ekscytujące - w końcu to budowane tła dla przyszłego życia! - o ile tylko przebiega w atmosferze spokoju, skupienia i uważności. Projektowanie z nami to proces, który pozwoli Ci na kontrolę budżetu w zgodzie z harmonogramem. Puścimy wodze fantazji, ale bez odrealnienia kosztorysu. Zaufaj nam - Twój dom to Twoje marzenie, a dla nas pole do realizowania pasji, która trwa już ponad 10 lat.

refinat-design-etapy-powstawania-projektu-wnętrz

Projekt funkcjonalny wnętrza - aranżacja

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Zaczynamy od wywiadu. Sprawdzamy potrzeby przyszłych Lokatorów i szukamy optymalnego układu wnętrza. Wydzielamy pomieszczenia, przesuwamy ściany, gniazda i wod-kany.

Projekt koncepcyjny wnętrza

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Budujemy model 3D i tworzymy wizualizacje. Konkretyzujemy materiały wykończeniowe, meble, dodatki. Wnętrza nabierają kształtów i kolorów.

Projekt wykonawczy wnętrza - dokumentacja techniczna

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Czas na przygotowanie kompletu dokumentacji technicznej dla Wykonawców. Rozrysowujemy meble i zabudowy meblowe, detale wykończeniowe - wszystko, co potrzebne, żeby zrealizować projekt i uniknąć pytań na budowie :)