Wizualizacja wnętrza apartamentu w stylu nowojorskim

Sypialnia w stylu nowojorskim. Wizualizacja projektu wnętrza.

Łazienka. Wizualizacja projektu wnętrza

KAWALERKA W TRÓJMIEŚCIE;
Lokalizacja: Gdańsk;
proj. Urszula Marszałek;
Powierzchnia: 57 m2
Realizacja: 2018.

 

Kolonializm w Nowym Jorku...

Projekt mieszkania w gdańskim Nowym Budownictwie zakładał przeniesienie pięknych, kolonialnych mebli Pani Inwestor z dotychczasowego lokum. Meble narzuciły stylistykę wnętrza - przestrzeń mieszkania miała je wyeksponować, a nie stłamsić. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni mieszkania istotny był dobór materiałów i elementów wykończeniowych cechujących się najwyższą jakością. Mieszkanie miało być eleganckie i ponadczasowe. Stąd wybór estetyki odwołującej się do stylu kolonialnego, stylu nowojorskiego i art deco.

Mieszkanie pozbawione jest natłoku faktur i kolorów. Ściany pomalowane zostały na delikatny odcień z neutralnej palety. Mniej zachowawcza jest podłoga - mieniące się na bursztynowy kolor deski egzotycznego merbau. Smaku dodaje również zabudowa aneksu kuchennego. Szafki pokryte frontami z MDF-u lakierowanego w satynie mają nieoczywisty, intensywny kolor i subtelnie rozpraszają światło. Kryształowe żyrandole zachowują się niczym biżuteria dla wnętrza. Dodają pomieszczeniom ponadczasowej elegancji oraz rzucają piękne, rozmigotane bliki w godzinach wieczornych.

Początkowy projekt łazienki zakładał użycie gładkich kafli w odcieniach szarości. Spontaniczny wybór ostatecznych materiałów przez Panią Inwestor odbiegł znacznie od pierwotnej koncepcji, ale wprowadził cenną nutę indywidualizmu do wnętrza.

 

Tablica inspiracji dla salonu

Tablica inspiracji dla sypialni

Zestawienie inspiracji - łazienka

 

        Lubimy wyzwania podczas projektowania wnętrz. Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. Unikatowość, wysmakowana estetyka oraz idealne dopasowanie projektu do potrzeb Użytkowników stanowi cel naszej pracy.

        Projekty rodzą się podczas rozmów z Państwem, czyli Inwestorami. Podczas spotkań określamy funkcje, jakie powinny spełniać wnętrza. Ustalamy stylistykę oraz atmosferę aranżacji. Wsłuchujemy się w Państwa wyobrażenia, marzenia oraz potrzeby. Wychodzimy z założenia, że projekty mają przede wszystkim spełniać nadzieje Użytkowników i mieszkańców.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Sugerujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i doradzamy w kwestiach technicznych. Efektem końcowym jest projekt wnętrz w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców. Chętnie nadzorujemy remonty i prace wykończeniowe "pod klucz". Pomagamy sprawić, aby rzeczywiste wnętrza wyglądały lepiej, niż na wizualizacjach.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.

Kontakt?

Studio iO Project / Refinat - projektowanie wnętrz

Urszula Marszałek & Zespół


Tel. 609 - 173 - 064

refinat.design@gmail.com

 

Działamy w okolicach: Trójmiasto, Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nasielsk, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki.

Projektujemy zdalnie na terenie całego kraju.