user_mobilelogo

Wizualizacja wnętrza apartamentu w stylu nowojorskim

Sypialnia w stylu nowojorskim. Wizualizacja projektu wnętrza.

Łazienka. Wizualizacja projektu wnętrza

KAWALERKA W TRÓJMIEŚCIE;
Lokalizacja: Gdańsk;
proj. Urszula Marszałek;
Powierzchnia: 57 m2
Realizacja: 2018.

 

Kolonializm w Nowym Jorku...

Projekt mieszkania w gdańskim Nowym Budownictwie zakładał przeniesienie pięknych, kolonialnych mebli Pani Inwestor z dotychczasowego lokum. Meble narzuciły stylistykę wnętrza - przestrzeń mieszkania miała je wyeksponować, a nie stłamsić. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni mieszkania istotny był dobór materiałów i elementów wykończeniowych cechujących się najwyższą jakością. Mieszkanie miało być eleganckie i ponadczasowe. Stąd wybór estetyki odwołującej się do stylu kolonialnego, stylu nowojorskiego i art deco.

Mieszkanie pozbawione jest natłoku faktur i kolorów. Ściany pomalowane zostały na delikatny odcień z neutralnej palety. Mniej zachowawcza jest podłoga - mieniące się na bursztynowy kolor deski egzotycznego merbau. Smaku dodaje również zabudowa aneksu kuchennego. Szafki pokryte frontami z MDF-u lakierowanego w satynie mają nieoczywisty, intensywny kolor i subtelnie rozpraszają światło. Kryształowe żyrandole zachowują się niczym biżuteria dla wnętrza. Dodają pomieszczeniom ponadczasowej elegancji oraz rzucają piękne, rozmigotane bliki w godzinach wieczornych.

Początkowy projekt łazienki zakładał użycie gładkich kafli w odcieniach szarości. Spontaniczny wybór ostatecznych materiałów przez Panią Inwestor odbiegł znacznie od pierwotnej koncepcji, ale wprowadził cenną nutę indywidualizmu do wnętrza.

 

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.