Wizualizacja wnętrza apartamentu w stylu nowojorskim

Sypialnia w stylu nowojorskim. Wizualizacja projektu wnętrza.

Łazienka. Wizualizacja projektu wnętrza

KAWALERKA W TRÓJMIEŚCIE;
Lokalizacja: Gdańsk;
proj. Urszula Marszałek;
Powierzchnia: 57 m2
Realizacja: 2018.

 

Kolonializm w Nowym Jorku...

Projekt mieszkania w gdańskim Nowym Budownictwie zakładał przeniesienie pięknych, kolonialnych mebli Pani Inwestor z dotychczasowego lokum. Meble narzuciły stylistykę wnętrza - przestrzeń mieszkania miała je wyeksponować, a nie stłamsić. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni mieszkania istotny był dobór materiałów i elementów wykończeniowych cechujących się najwyższą jakością. Mieszkanie miało być eleganckie i ponadczasowe. Stąd wybór estetyki odwołującej się do stylu kolonialnego, stylu nowojorskiego i art deco.

Mieszkanie pozbawione jest natłoku faktur i kolorów. Ściany pomalowane zostały na delikatny odcień z neutralnej palety. Mniej zachowawcza jest podłoga - mieniące się na bursztynowy kolor deski egzotycznego merbau. Smaku dodaje również zabudowa aneksu kuchennego. Szafki pokryte frontami z MDF-u lakierowanego w satynie mają nieoczywisty, intensywny kolor i subtelnie rozpraszają światło. Kryształowe żyrandole zachowują się niczym biżuteria dla wnętrza. Dodają pomieszczeniom ponadczasowej elegancji oraz rzucają piękne, rozmigotane bliki w godzinach wieczornych.

Początkowy projekt łazienki zakładał użycie gładkich kafli w odcieniach szarości. Spontaniczny wybór ostatecznych materiałów przez Panią Inwestor odbiegł znacznie od pierwotnej koncepcji, ale wprowadził cenną nutę indywidualizmu do wnętrza.

 

Tablica inspiracji dla salonu

Tablica inspiracji dla sypialni

Zestawienie inspiracji - łazienka

 

        Pomagamy Inwestorom zdjąć strachy z głowy i urzeczywistnić marzenia o dobrym miejscu do życia.

        To piękne marzenia. Czasami o ogniu trzaskającym w palenisku, czasami o miękkości zagłówka, o który oprzemy się z książką, czasami o ciepłej wodzie w wannie z widokiem na las. To marzenia o przestrzeni do śmiechu, do ćwiczeń, do komfortowej pracy, do wytchnienia, do przyjmowania gości i tańców na świeżym powietrzu. Czasami to marzenia o wnętrzach pełnych zieleni. Czasami - o przestrzeni oczyszczonej z wszelkich ozdób. Dla każdego z nas marzenia o domu znaczą coś innego. A my staramy się ze wszystkich sił, żeby te marzenia odkryć i  zrealizować.

       Projektowanie może być zarówno przyjemne, jak i ekscytujące - w końcu to budowane tła dla przyszłego życia! - o ile tylko przebiega w atmosferze spokoju, skupienia i uważności. Projektowanie z nami to proces, który pozwoli Ci na kontrolę budżetu w zgodzie z harmonogramem. Puścimy wodze fantazji, ale bez odrealnienia kosztorysu. Zaufaj nam - Twój dom to Twoje marzenie, a dla nas pole do realizowania pasji, która trwa już ponad 10 lat.

refinat-design-etapy-powstawania-projektu-wnętrz

Projekt funkcjonalny wnętrza - aranżacja

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Zaczynamy od wywiadu. Sprawdzamy potrzeby przyszłych Lokatorów i szukamy optymalnego układu wnętrza. Wydzielamy pomieszczenia, przesuwamy ściany, gniazda i wod-kany.

Projekt koncepcyjny wnętrza

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Budujemy model 3D i tworzymy wizualizacje. Konkretyzujemy materiały wykończeniowe, meble, dodatki. Wnętrza nabierają kształtów i kolorów.

Projekt wykonawczy wnętrza - dokumentacja techniczna

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Czas na przygotowanie kompletu dokumentacji technicznej dla Wykonawców. Rozrysowujemy meble i zabudowy meblowe, detale wykończeniowe - wszystko, co potrzebne, żeby zrealizować projekt i uniknąć pytań na budowie :)