Witryna sklepu kosmetycznego - zdjęcie

 Materiały marketingowe - projekty

 Materiały propocyjne - projekt torebki dla Klientów sklepu

 Motto - oryginalny detal dekoracyjny we wnętrzu

Wnętrze sklepu. Widok na lady ekspozycyjne

Regał ekpozycyjny - widok wnęrza sklepu

 

Magnus Film MakeUP SHOP!;
Lokalizacja: Gdańsk - Oliwa;
proj. Aneta Subda & Urszula Marszałek;
Zdjęcia: MagnusFILM

2017.

 

Kilka słów o projekcie

Praca nad projektem sklepu z ekskluzywnymi kosmetykami ekologicznymi, jaki powstawał pod szyldem szkoły wizażu i charakteryzacji filmowej Magnus Film, była frajdą w czystej postaci. Współpraca obejmowała wiele obszarów: od projektu koncepcyjnego siedziby MakeUP Shop, przez nadzór nad wykonawstwem mebli na indywidualne zamówienie, po opracowanie identyfikacji wizualnej marki. W efekcie opracowaliśmy nie tylko przestrzeń wystawienniczą, ale również logotypy, materiały marketingowe, karty produktowe itp. Rzadko zdarza się nam tak mocne „osadzenie” w projekcie i wpływ na tyle detali, które tworzą miejsce.


Klarowna atmosfera

Inwestorzy od samego początku mieli jasną wizję atmosfery, jaką powinien emanować sklep. Shop promujący wysokiej jakości, ekologiczne, prozdrowotne produkty do pielęgnacji i makijażu musiał być spójny stylistycznie. Od samego początku barwy wnętrza zostały ograniczone do minimum – bieli, czerni oraz ich odcieni.

Minimalistyczną kolorystykę po skandynawsku przełamały nawiązania do natury – fronty meblowe w kolorze bielonego drewna, blaty z wyraźnym rysunkiem słojów,  tapeta z subtelnym rysunkiem splecionych gałęzi oraz trafnie dobrane elementy dekoracyjne. Zależało nam na uzyskaniu we wnętrzu wrażenia lekkości i czystości. Jednocześnie chłód bieli dobrze eksponował asortyment Sklepu.

 

Zaproszenie do wnętrza... sceny

Przez obszerne przeszklenie, które tworzyło witrynę sklepową do wnętrza sklepu wpadała znaczna ilość naturalnego światła. Wspólnie z Inwestorami postanowiliśmy go nie odcinać,  dlatego też witryna nie została oklejona. Naprzeciwko okna znalazło się za to stanowisko do makijażu. Usytuowane w centralnym miejscu, rozjarzone żarówkami, umiejscowione na czarnym tle, budowało aurę zaplecza scenicznego i przykuwało wzrok przechodniów lepiej niż najbardziej wyrafinowana witryna. Wnętrze zapraszało, żeby przyjrzeć się mu z bliska.

Obecnie siedziba Magnus Film MakeUP Shop'u znajduje się w Czterech Oseanach w Gdańsku, przy ul. Obrońców Wybrzeża 11/1 Gdańsk, miejscu zdecydowanie obszerniejszym od poprzedniego.

Dziękujemy za fantastyczną współpracę i ciszymy się, że przedsięwzięcie odniosło sukces!

        Lubimy wyzwania podczas projektowania wnętrz. Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. Unikatowość, wysmakowana estetyka oraz idealne dopasowanie projektu do potrzeb Użytkowników stanowi cel naszej pracy.

        Projekty rodzą się podczas rozmów z Państwem, czyli Inwestorami. Podczas spotkań określamy funkcje, jakie powinny spełniać wnętrza. Ustalamy stylistykę oraz atmosferę aranżacji. Wsłuchujemy się w Państwa wyobrażenia, marzenia oraz potrzeby. Wychodzimy z założenia, że projekty mają przede wszystkim spełniać nadzieje Użytkowników i mieszkańców.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Sugerujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i doradzamy w kwestiach technicznych. Efektem końcowym jest projekt wnętrz w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców. Chętnie nadzorujemy remonty i prace wykończeniowe "pod klucz". Pomagamy sprawić, aby rzeczywiste wnętrza wyglądały lepiej, niż na wizualizacjach.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.

Kontakt?

Studio iO Project / Refinat - projektowanie wnętrz

Urszula Marszałek & Zespół


Tel. 609 - 173 - 064

refinat.design@gmail.com

 

Działamy w okolicach: Trójmiasto, Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nasielsk, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki.

Projektujemy zdalnie na terenie całego kraju.