Witryna sklepu kosmetycznego - zdjęcie

 Materiały marketingowe - projekty

 Materiały propocyjne - projekt torebki dla Klientów sklepu

 Motto - oryginalny detal dekoracyjny we wnętrzu

Wnętrze sklepu. Widok na lady ekspozycyjne

Regał ekpozycyjny - widok wnęrza sklepu

 

Magnus Film MakeUP SHOP!;
Lokalizacja: Gdańsk - Oliwa;
proj. Aneta Subda & Urszula Marszałek;
Zdjęcia: MagnusFILM

2017.

 

Kilka słów o projekcie

Praca nad projektem sklepu z ekskluzywnymi kosmetykami ekologicznymi, jaki powstawał pod szyldem szkoły wizażu i charakteryzacji filmowej Magnus Film, była frajdą w czystej postaci. Współpraca obejmowała wiele obszarów: od projektu koncepcyjnego siedziby MakeUP Shop, przez nadzór nad wykonawstwem mebli na indywidualne zamówienie, po opracowanie identyfikacji wizualnej marki. W efekcie opracowaliśmy nie tylko przestrzeń wystawienniczą, ale również logotypy, materiały marketingowe, karty produktowe itp. Rzadko zdarza się nam tak mocne „osadzenie” w projekcie i wpływ na tyle detali, które tworzą miejsce.


Klarowna atmosfera

Inwestorzy od samego początku mieli jasną wizję atmosfery, jaką powinien emanować sklep. Shop promujący wysokiej jakości, ekologiczne, prozdrowotne produkty do pielęgnacji i makijażu musiał być spójny stylistycznie. Od samego początku barwy wnętrza zostały ograniczone do minimum – bieli, czerni oraz ich odcieni.

Minimalistyczną kolorystykę po skandynawsku przełamały nawiązania do natury – fronty meblowe w kolorze bielonego drewna, blaty z wyraźnym rysunkiem słojów,  tapeta z subtelnym rysunkiem splecionych gałęzi oraz trafnie dobrane elementy dekoracyjne. Zależało nam na uzyskaniu we wnętrzu wrażenia lekkości i czystości. Jednocześnie chłód bieli dobrze eksponował asortyment Sklepu.

 

Zaproszenie do wnętrza... sceny

Przez obszerne przeszklenie, które tworzyło witrynę sklepową do wnętrza sklepu wpadała znaczna ilość naturalnego światła. Wspólnie z Inwestorami postanowiliśmy go nie odcinać,  dlatego też witryna nie została oklejona. Naprzeciwko okna znalazło się za to stanowisko do makijażu. Usytuowane w centralnym miejscu, rozjarzone żarówkami, umiejscowione na czarnym tle, budowało aurę zaplecza scenicznego i przykuwało wzrok przechodniów lepiej niż najbardziej wyrafinowana witryna. Wnętrze zapraszało, żeby przyjrzeć się mu z bliska.

Obecnie siedziba Magnus Film MakeUP Shop'u znajduje się w Czterech Oseanach w Gdańsku, przy ul. Obrońców Wybrzeża 11/1 Gdańsk, miejscu zdecydowanie obszerniejszym od poprzedniego.

Dziękujemy za fantastyczną współpracę i ciszymy się, że przedsięwzięcie odniosło sukces!

        Pomagamy Inwestorom zdjąć strachy z głowy i urzeczywistnić marzenia o dobrym miejscu do życia.

        To piękne marzenia. Czasami o ogniu trzaskającym w palenisku, czasami o miękkości zagłówka, o który oprzemy się z książką, czasami o ciepłej wodzie w wannie z widokiem na las. To marzenia o przestrzeni do śmiechu, do ćwiczeń, do komfortowej pracy, do wytchnienia, do przyjmowania gości i tańców na świeżym powietrzu. Czasami to marzenia o wnętrzach pełnych zieleni. Czasami - o przestrzeni oczyszczonej z wszelkich ozdób. Dla każdego z nas marzenia o domu znaczą coś innego. A my staramy się ze wszystkich sił, żeby te marzenia odkryć i  zrealizować.

       Projektowanie może być zarówno przyjemne, jak i ekscytujące - w końcu to budowane tła dla przyszłego życia! - o ile tylko przebiega w atmosferze spokoju, skupienia i uważności. Projektowanie z nami to proces, który pozwoli Ci na kontrolę budżetu w zgodzie z harmonogramem. Puścimy wodze fantazji, ale bez odrealnienia kosztorysu. Zaufaj nam - Twój dom to Twoje marzenie, a dla nas pole do realizowania pasji, która trwa już ponad 10 lat.

refinat-design-etapy-powstawania-projektu-wnętrz

Projekt funkcjonalny wnętrza - aranżacja

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Zaczynamy od wywiadu. Sprawdzamy potrzeby przyszłych Lokatorów i szukamy optymalnego układu wnętrza. Wydzielamy pomieszczenia, przesuwamy ściany, gniazda i wod-kany.

Projekt koncepcyjny wnętrza

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Budujemy model 3D i tworzymy wizualizacje. Konkretyzujemy materiały wykończeniowe, meble, dodatki. Wnętrza nabierają kształtów i kolorów.

Projekt wykonawczy wnętrza - dokumentacja techniczna

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Czas na przygotowanie kompletu dokumentacji technicznej dla Wykonawców. Rozrysowujemy meble i zabudowy meblowe, detale wykończeniowe - wszystko, co potrzebne, żeby zrealizować projekt i uniknąć pytań na budowie :)