Wizualizacja łazienki. Połączenie ciepłej okładziny z drewnianych płyt fornirowanych, marmuru, dekoracyjnych płytek w odcieniach pastelowej zielenie białej armatury.

Wizualizacja łazienki w pastelowej kolorystyce wykończonej ciepłym drewnem i jasnym marmurem. Widok a prysznic we wnęce. Wnęka wykończona jasnymi płytkami ceramicznymi.

PROJEKT ŁAZIENKI W PASTELOWEJ KOLORYSTYCE;
Lokalizacja: dw. Inwestora;
Projekt: Izabella Ściubeł & Urszula Marszałek
2018.

Kilka słów o projekcie

Minimalistyczna łazienka już na pierwszy rzut oka miała sprawiać ciepłe, ale ekskluzywne wrażenie. Dlatego padło na połączenie przyjaznego w odbiorze, jasnego forniru drewnianego, z klasyczne luksusowym marmurem. Są to materiały o skrajnie różnych strukturach, które oddziałują ze sobą pozytywnie na zasadzie kontrastu.

Całości dopełniają dekoracyjne, zielonkawe płytki ułożone w dyskretny wzór jodełki. Biała armatura oraz meble delikatnie dopełniają kompozycję, pozostawiając na pierwszym planie materiały okładzinowe: podłogę płynnie przechodzącą w ściany, oraz wstęgę drewna powyżej.  Chromowana bateria umywalkowa oraz prysznicowa nie zaburzają spokojnej kompozycji wnętrza, podobnie jak białe oprawy oświetleniowe na suficie.

Okrągłe lustro koresponduje z kształtem miski ustępowej, formą opraw świetlnych oraz haczyka na ręczniki. Punktem przykuwającym uwagę jest abstrakcyjny obraz wiszący na ścianie nad toaletą. Wprowadza do pomieszczenia dynamizmu i koloru, jednocześnie przemieniając jego charakter z typowo łazienkowego na nieco salonowy.

Wszystko razem tworzy spójną i harmonijną kompozycję, która sprzyja wyciszeniu i pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia.

Voila!

 

        Pomagamy Inwestorom zdjąć strachy z głowy i urzeczywistnić marzenia o dobrym miejscu do życia.

        To piękne marzenia. Czasami o ogniu trzaskającym w palenisku, czasami o miękkości zagłówka, o który oprzemy się z książką, czasami o ciepłej wodzie w wannie z widokiem na las. To marzenia o przestrzeni do śmiechu, do ćwiczeń, do komfortowej pracy, do wytchnienia, do przyjmowania gości i tańców na świeżym powietrzu. Czasami to marzenia o wnętrzach pełnych zieleni. Czasami - o przestrzeni oczyszczonej z wszelkich ozdób. Dla każdego z nas marzenia o domu znaczą coś innego. A my staramy się ze wszystkich sił, żeby te marzenia odkryć i  zrealizować.

       Projektowanie może być zarówno przyjemne, jak i ekscytujące - w końcu to budowane tła dla przyszłego życia! - o ile tylko przebiega w atmosferze spokoju, skupienia i uważności. Projektowanie z nami to proces, który pozwoli Ci na kontrolę budżetu w zgodzie z harmonogramem. Puścimy wodze fantazji, ale bez odrealnienia kosztorysu. Zaufaj nam - Twój dom to Twoje marzenie, a dla nas pole do realizowania pasji, która trwa już ponad 10 lat.

refinat-design-etapy-powstawania-projektu-wnętrz

Projekt funkcjonalny wnętrza - aranżacja

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Zaczynamy od wywiadu. Sprawdzamy potrzeby przyszłych Lokatorów i szukamy optymalnego układu wnętrza. Wydzielamy pomieszczenia, przesuwamy ściany, gniazda i wod-kany.

Projekt koncepcyjny wnętrza

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Budujemy model 3D i tworzymy wizualizacje. Konkretyzujemy materiały wykończeniowe, meble, dodatki. Wnętrza nabierają kształtów i kolorów.

Projekt wykonawczy wnętrza - dokumentacja techniczna

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Czas na przygotowanie kompletu dokumentacji technicznej dla Wykonawców. Rozrysowujemy meble i zabudowy meblowe, detale wykończeniowe - wszystko, co potrzebne, żeby zrealizować projekt i uniknąć pytań na budowie :)