user_mobilelogo

Wizualizacja łazienki. Połączenie ciepłej okładziny z drewnianych płyt fornirowanych, marmuru, dekoracyjnych płytek w odcieniach pastelowej zielenie białej armatury.

Wizualizacja łazienki w pastelowej kolorystyce wykończonej ciepłym drewnem i jasnym marmurem. Widok a prysznic we wnęce. Wnęka wykończona jasnymi płytkami ceramicznymi.

PROJEKT ŁAZIENKI W PASTELOWEJ KOLORYSTYCE;
Lokalizacja: dw. Inwestora;
Projekt: Izabella Ściubeł & Urszula Marszałek
2018.

Kilka słów o projekcie

Minimalistyczna łazienka już na pierwszy rzut oka miała sprawiać ciepłe, ale ekskluzywne wrażenie. Dlatego padło na połączenie przyjaznego w odbiorze, jasnego forniru drewnianego, z klasyczne luksusowym marmurem. Są to materiały o skrajnie różnych strukturach, które oddziałują ze sobą pozytywnie na zasadzie kontrastu.

Całości dopełniają dekoracyjne, zielonkawe płytki ułożone w dyskretny wzór jodełki. Biała armatura oraz meble delikatnie dopełniają kompozycję, pozostawiając na pierwszym planie materiały okładzinowe: podłogę płynnie przechodzącą w ściany, oraz wstęgę drewna powyżej.  Chromowana bateria umywalkowa oraz prysznicowa nie zaburzają spokojnej kompozycji wnętrza, podobnie jak białe oprawy oświetleniowe na suficie.

Okrągłe lustro koresponduje z kształtem miski ustępowej, formą opraw świetlnych oraz haczyka na ręczniki. Punktem przykuwającym uwagę jest abstrakcyjny obraz wiszący na ścianie nad toaletą. Wprowadza do pomieszczenia dynamizmu i koloru, jednocześnie przemieniając jego charakter z typowo łazienkowego na nieco salonowy.

Wszystko razem tworzy spójną i harmonijną kompozycję, która sprzyja wyciszeniu i pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia.

Voila!

 

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.