Wizualizacja łazienki. Połączenie ciepłej okładziny z drewnianych płyt fornirowanych, marmuru, dekoracyjnych płytek w odcieniach pastelowej zielenie białej armatury.

Wizualizacja łazienki w pastelowej kolorystyce wykończonej ciepłym drewnem i jasnym marmurem. Widok a prysznic we wnęce. Wnęka wykończona jasnymi płytkami ceramicznymi.

PROJEKT ŁAZIENKI W PASTELOWEJ KOLORYSTYCE;
Lokalizacja: dw. Inwestora;
Projekt: Izabella Ściubeł & Urszula Marszałek
2018.

Kilka słów o projekcie

Minimalistyczna łazienka już na pierwszy rzut oka miała sprawiać ciepłe, ale ekskluzywne wrażenie. Dlatego padło na połączenie przyjaznego w odbiorze, jasnego forniru drewnianego, z klasyczne luksusowym marmurem. Są to materiały o skrajnie różnych strukturach, które oddziałują ze sobą pozytywnie na zasadzie kontrastu.

Całości dopełniają dekoracyjne, zielonkawe płytki ułożone w dyskretny wzór jodełki. Biała armatura oraz meble delikatnie dopełniają kompozycję, pozostawiając na pierwszym planie materiały okładzinowe: podłogę płynnie przechodzącą w ściany, oraz wstęgę drewna powyżej.  Chromowana bateria umywalkowa oraz prysznicowa nie zaburzają spokojnej kompozycji wnętrza, podobnie jak białe oprawy oświetleniowe na suficie.

Okrągłe lustro koresponduje z kształtem miski ustępowej, formą opraw świetlnych oraz haczyka na ręczniki. Punktem przykuwającym uwagę jest abstrakcyjny obraz wiszący na ścianie nad toaletą. Wprowadza do pomieszczenia dynamizmu i koloru, jednocześnie przemieniając jego charakter z typowo łazienkowego na nieco salonowy.

Wszystko razem tworzy spójną i harmonijną kompozycję, która sprzyja wyciszeniu i pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia.

Voila!

 

        Lubimy wyzwania podczas projektowania wnętrz. Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. Unikatowość, wysmakowana estetyka oraz idealne dopasowanie projektu do potrzeb Użytkowników stanowi cel naszej pracy.

        Projekty rodzą się podczas rozmów z Państwem, czyli Inwestorami. Podczas spotkań określamy funkcje, jakie powinny spełniać wnętrza. Ustalamy stylistykę oraz atmosferę aranżacji. Wsłuchujemy się w Państwa wyobrażenia, marzenia oraz potrzeby. Wychodzimy z założenia, że projekty mają przede wszystkim spełniać nadzieje Użytkowników i mieszkańców.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Sugerujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i doradzamy w kwestiach technicznych. Efektem końcowym jest projekt wnętrz w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców. Chętnie nadzorujemy remonty i prace wykończeniowe "pod klucz". Pomagamy sprawić, aby rzeczywiste wnętrza wyglądały lepiej, niż na wizualizacjach.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.

Kontakt?

Studio iO Project / Refinat - projektowanie wnętrz

Urszula Marszałek & Zespół


Tel. 609 - 173 - 064

refinat.design@gmail.com

 

Działamy w okolicach: Trójmiasto, Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nasielsk, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki.

Projektujemy zdalnie na terenie całego kraju.