Projekt wnętrza domu. Kuchnia z miedzianymi frontami

 

Aneks kuchenny z jadalnią utrzymany w zieleni i miedzi. Metalowa kuchnia 

 Inspiracje dla wnętrza domu pomiędzy nasielskiem i pułtuskiem

 

 

Nasielsk. Projekt wnętrza "nowoczesnej stodoły"

Projekt wnętrza domu znajdującego się pomiędzy Nasielskiem a Pułtuskiem miał współgrać przede wszystkim z duchem miejsca i preferencjami właścicieli. Przede wszystkim w domu miało być jasno. Wygodnie, ale z industrialnym zacięciem. Bez pretensji do pałacowych klimatów, za to z urzekającym widokiem za przeszkloną fasadą.

Tak jak bryła domu, wnętrze płynnie łączy tradycję z nowoczesnością. Kluczowym elementem projektu jest kuchnia z miedzianymi frontami, która zajmuje niemal całą wschodnią stronę salonu. Chłód metalu przełamują zielone fronty szafek wiszących oraz meble z jasnego drewna. Część dzienna rozciąga się na sąsiadującą z kuchnią jadalnię oraz kąt wypoczynkowy, z którego przechodzi się na przestronną antresolę na piętrze.

Elementy wykonywane na zamówienie, takie jak zabudowy meblowe, balustrady, schody, płynnie przenikają się w aranżacji wnętrza z elementami produkowanymi seryjnie. Takie podejście do realizacji projektu domu w Nasielsku pozwala na ścisłe trzymanie się zakładanego budżetu.

 

 

 

SIEDLISKO POD PUŁTUSKIEM;
Lokalizacja: pow. pułtuski, woj. mazowieckie;
Projektant wnętrz: Urszula Marszałek;
Powierzchnia: 249 m2
Realizacja: 2020.

        Pomagamy Inwestorom zdjąć strachy z głowy i urzeczywistnić marzenia o dobrym miejscu do życia.

        To piękne marzenia. Czasami o ogniu trzaskającym w palenisku, czasami o miękkości zagłówka, o który oprzemy się z książką, czasami o ciepłej wodzie w wannie z widokiem na las. To marzenia o przestrzeni do śmiechu, do ćwiczeń, do komfortowej pracy, do wytchnienia, do przyjmowania gości i tańców na świeżym powietrzu. Czasami to marzenia o wnętrzach pełnych zieleni. Czasami - o przestrzeni oczyszczonej z wszelkich ozdób. Dla każdego z nas marzenia o domu znaczą coś innego. A my staramy się ze wszystkich sił, żeby te marzenia odkryć i  zrealizować.

       Projektowanie może być zarówno przyjemne, jak i ekscytujące - w końcu to budowane tła dla przyszłego życia! - o ile tylko przebiega w atmosferze spokoju, skupienia i uważności. Projektowanie z nami to proces, który pozwoli Ci na kontrolę budżetu w zgodzie z harmonogramem. Puścimy wodze fantazji, ale bez odrealnienia kosztorysu. Zaufaj nam - Twój dom to Twoje marzenie, a dla nas pole do realizowania pasji, która trwa już ponad 10 lat.

refinat-design-etapy-powstawania-projektu-wnętrz

Projekt funkcjonalny wnętrza - aranżacja

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Zaczynamy od wywiadu. Sprawdzamy potrzeby przyszłych Lokatorów i szukamy optymalnego układu wnętrza. Wydzielamy pomieszczenia, przesuwamy ściany, gniazda i wod-kany.

Projekt koncepcyjny wnętrza

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Budujemy model 3D i tworzymy wizualizacje. Konkretyzujemy materiały wykończeniowe, meble, dodatki. Wnętrza nabierają kształtów i kolorów.

Projekt wykonawczy wnętrza - dokumentacja techniczna

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Czas na przygotowanie kompletu dokumentacji technicznej dla Wykonawców. Rozrysowujemy meble i zabudowy meblowe, detale wykończeniowe - wszystko, co potrzebne, żeby zrealizować projekt i uniknąć pytań na budowie :)