Projekt wnętrza domu. Kuchnia z miedzianymi frontami

 

Aneks kuchenny z jadalnią utrzymany w zieleni i miedzi. Metalowa kuchnia 

 Inspiracje dla wnętrza domu pomiędzy nasielskiem i pułtuskiem

 

 

Nasielsk. Projekt wnętrza "nowoczesnej stodoły"

Projekt wnętrza domu znajdującego się pomiędzy Nasielskiem a Pułtuskiem miał współgrać przede wszystkim z duchem miejsca i preferencjami właścicieli. Przede wszystkim w domu miało być jasno. Wygodnie, ale z industrialnym zacięciem. Bez pretensji do pałacowych klimatów, za to z urzekającym widokiem za przeszkloną fasadą.

Tak jak bryła domu, wnętrze płynnie łączy tradycję z nowoczesnością. Kluczowym elementem projektu jest kuchnia z miedzianymi frontami, która zajmuje niemal całą wschodnią stronę salonu. Chłód metalu przełamują zielone fronty szafek wiszących oraz meble z jasnego drewna. Część dzienna rozciąga się na sąsiadującą z kuchnią jadalnię oraz kąt wypoczynkowy, z którego przechodzi się na przestronną antresolę na piętrze.

Elementy wykonywane na zamówienie, takie jak zabudowy meblowe, balustrady, schody, płynnie przenikają się w aranżacji wnętrza z elementami produkowanymi seryjnie. Takie podejście do realizacji projektu domu w Nasielsku pozwala na ścisłe trzymanie się zakładanego budżetu.

 

 

 

SIEDLISKO POD PUŁTUSKIEM;
Lokalizacja: pow. pułtuski, woj. mazowieckie;
Projektant wnętrz: Urszula Marszałek;
Powierzchnia: 249 m2
Realizacja: 2020.

        Lubimy wyzwania podczas projektowania wnętrz. Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. Unikatowość, wysmakowana estetyka oraz idealne dopasowanie projektu do potrzeb Użytkowników stanowi cel naszej pracy.

        Projekty rodzą się podczas rozmów z Państwem, czyli Inwestorami. Podczas spotkań określamy funkcje, jakie powinny spełniać wnętrza. Ustalamy stylistykę oraz atmosferę aranżacji. Wsłuchujemy się w Państwa wyobrażenia, marzenia oraz potrzeby. Wychodzimy z założenia, że projekty mają przede wszystkim spełniać nadzieje Użytkowników i mieszkańców.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Sugerujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i doradzamy w kwestiach technicznych. Efektem końcowym jest projekt wnętrz w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców. Chętnie nadzorujemy remonty i prace wykończeniowe "pod klucz". Pomagamy sprawić, aby rzeczywiste wnętrza wyglądały lepiej, niż na wizualizacjach.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.

Kontakt?

Studio iO Project / Refinat - projektowanie wnętrz

Urszula Marszałek & Zespół


Tel. 609 - 173 - 064

refinat.design@gmail.com

 

Działamy w okolicach: Trójmiasto, Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nasielsk, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki.

Projektujemy zdalnie na terenie całego kraju.