Projekt wnętrza salonu nowoczesnym stylu i stonowanej kolorystyce

 

Salon w nowoczesnym stylu w beżach i szarościach, Gdańsk

Nowoczesna kuchnia z marmurowym blatem i elegancki salon

Aranżacja sypialni z łóżkiem z tapicerowanym zagłowiem

Gabinet przystosowany do pracy dwóch osób podczas home office

Łazienka w odcieniach szarości

Stonowana łazienka w nowoczesnym stylu, szare kafle i czarna armatura

Toaleta z szarymi kaflami i mikrocementem na ścianach

Tablica stylu ilustrująca estetykę aranżacji

 

 

Spokojna, nowoczesna elegancja

Z wnętrzami tego gdańskiego apartamentu zapoznałyśmy się wtedy, kiedy to lubimy najbardziej, czyli na etapie "dziury w ziemi". Inwestorzy z wyprzedzeniem zaproponowali nam zajęcie się architekturą wnętrz i cały projekt toczył się w spokojnym, skrupulatnym rytmie.

Od początku wiedziałyśmy, że mają to być wnętrza nowoczesne i w konsekwentnie utrzymanej palecie barw. Elementy ciepłe miały się równoważyć z chłodnymi. Metal, lakier i szkło miały się przełamywać fakturą naturalnego drewna. Bez wizualnego chaosu i przypadkowości, w dążeniu do harmonii.

Charakterystycznym akcentem, który kontrastuje z neutralnym wystrojem, są grafitowe dodatki. Grafit pojawia się na armaturze, klamkach, haczykach i tych wszystkich drobnych detalach, które nazywamy "biżuterią wnętrza".

 

 

 

APARTAMENT W GDAŃSKU;
Lokalizacja: Gdańsk, woj. pomorskie;
Projekt wnętrz: Izabella Ściubeł & Urszula Marszałek;
Powierzchnia: 68 m2
Projekt: 2022, realizacja: 2022/2023

        Pomagamy Inwestorom zdjąć strachy z głowy i urzeczywistnić marzenia o dobrym miejscu do życia.

        To piękne marzenia. Czasami o ogniu trzaskającym w palenisku, czasami o miękkości zagłówka, o który oprzemy się z książką, czasami o ciepłej wodzie w wannie z widokiem na las. To marzenia o przestrzeni do śmiechu, do ćwiczeń, do komfortowej pracy, do wytchnienia, do przyjmowania gości i tańców na świeżym powietrzu. Czasami to marzenia o wnętrzach pełnych zieleni. Czasami - o przestrzeni oczyszczonej z wszelkich ozdób. Dla każdego z nas marzenia o domu znaczą coś innego. A my staramy się ze wszystkich sił, żeby te marzenia odkryć i  zrealizować.

       Projektowanie może być zarówno przyjemne, jak i ekscytujące - w końcu to budowane tła dla przyszłego życia! - o ile tylko przebiega w atmosferze spokoju, skupienia i uważności. Projektowanie z nami to proces, który pozwoli Ci na kontrolę budżetu w zgodzie z harmonogramem. Puścimy wodze fantazji, ale bez odrealnienia kosztorysu. Zaufaj nam - Twój dom to Twoje marzenie, a dla nas pole do realizowania pasji, która trwa już ponad 10 lat.

refinat-design-etapy-powstawania-projektu-wnętrz

Projekt funkcjonalny wnętrza - aranżacja

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Zaczynamy od wywiadu. Sprawdzamy potrzeby przyszłych Lokatorów i szukamy optymalnego układu wnętrza. Wydzielamy pomieszczenia, przesuwamy ściany, gniazda i wod-kany.

Projekt koncepcyjny wnętrza

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Budujemy model 3D i tworzymy wizualizacje. Konkretyzujemy materiały wykończeniowe, meble, dodatki. Wnętrza nabierają kształtów i kolorów.

Projekt wykonawczy wnętrza - dokumentacja techniczna

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Czas na przygotowanie kompletu dokumentacji technicznej dla Wykonawców. Rozrysowujemy meble i zabudowy meblowe, detale wykończeniowe - wszystko, co potrzebne, żeby zrealizować projekt i uniknąć pytań na budowie :)