Aranżacja pokoju dziennego w stylu hampton.

Wizualizacja salonu w stylu hampton

 

O projekcie: 

Nowa aranżacja salonu w kawalerce w Gdyni. Wyzwaniem projektowym było wizualne uspokojenie oraz optyczne powiększenie i rozjaśnienie wnętrza. Co ważne, nowa aranżacja ma oferować więcej zabudowanego miejsca do przechowywania rzeczy codziennego użytku oraz gwarantować miejsce na imponujący księgozbiór. W tym celu służyć ma zabudowa najdłuższej ściany z wnęką na kanapę i zabudowanymi szafkami-pawlaczami pod sufitem.

Neutralna kolorystyka wnętrza nawiązuje do wystroju całego mieszkania. Oparta jest na złamanej bieli szafek oraz delikatnym, gołębim popielu ścian, doprawionym szczyptą błękitu i różu. Piękne, dębowe deski na podłodze pozostawiłyśmy bez zmian. W ramach odświeżenia zaproponowana została za to modyfikacja odcienia stolarki drzwiowej. Miodowej barwy drewno ma zostać wybielone poprzez ługowanie. Przemalowane zostaną również drzwi wejściowe.

Aranżacja nawiązuje do eleganckiej stylistyki Hampton, ale także do czystego minimalizmu, i ma przede wszystkim sprzyjać odpoczynkowi. Podobnie jak pomieszczenie gabinetu oraz sypialnia, które opracowane zostało na wcześniejszym etapie współpracy. Również tutaj stonowana kolorystyka i nienarzucające się materiały mają stanowić tło dla kolekcji dodatków i dekoracji, których zestawianiem z urzekającym wyczuciem bawi się Pani Inwestor.

 

 

SPOKOJNY SALON;
Lokalizacja: Gdynia;
proj. Urszula Marszałek;
Powierzchnia: 10 m2
Realizacja: 2020.

        Lubimy wyzwania podczas projektowania wnętrz. Każdy projekt, jak i jego efekt końcowy, jest niepowtarzalny - bardzo o to dbamy. Unikatowość, wysmakowana estetyka oraz idealne dopasowanie projektu do potrzeb Użytkowników stanowi cel naszej pracy.

        Projekty rodzą się podczas rozmów z Państwem, czyli Inwestorami. Podczas spotkań określamy funkcje, jakie powinny spełniać wnętrza. Ustalamy stylistykę oraz atmosferę aranżacji. Wsłuchujemy się w Państwa wyobrażenia, marzenia oraz potrzeby. Wychodzimy z założenia, że projekty mają przede wszystkim spełniać nadzieje Użytkowników i mieszkańców.

        Omawiamy kolejne pomysły, idee i założenia. Sugerujemy rozwiązania, które ułatwią codzienne funkcjonowanie i doradzamy w kwestiach technicznych. Efektem końcowym jest projekt wnętrz w postaci swobodnych szkiców, wykreślonych rzutów, wizualizacji, a także szczegółowych rysunków technicznych dla wykonawców. Chętnie nadzorujemy remonty i prace wykończeniowe "pod klucz". Pomagamy sprawić, aby rzeczywiste wnętrza wyglądały lepiej, niż na wizualizacjach.

imagehover1

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Pomoc w optymalnym zagospodarowaniu przestrzennym wnętrza - wydzielenie pomieszczeń, rozmieszczenie elementów wyposażenia.

imagehover1

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Aranżacja funkcjonalna wnętrza wraz z opracowaniem jego estetyki: kolorystyki, materiałów, elementów dekoracyjnych, meblarskich itp.

imagehover1

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Kompletny projekt obejmujący rozplanowanie funkcjonalne przestrzeni, opracowanie wystroju oraz dokumentację w postaci rysunków technicznych dla podwykonawców.

Kontakt?

Studio iO Project / Refinat - projektowanie wnętrz

Urszula Marszałek & Zespół


Tel. 609 - 173 - 064

refinat.design@gmail.com

 

Działamy w okolicach: Trójmiasto, Warszawa, Jabłonna, Legionowo, Nasielsk, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki.

Projektujemy zdalnie na terenie całego kraju.