Aranżacja pokoju dziennego w stylu hampton.

Wizualizacja salonu w stylu hampton

 

Zabudowa gabinetu utrzymana w netutralnej kolorystyce

Wizualizacja gabinetu w spokojnym stylu

 

Tablica inspriracji (czyli moodboard) dla aranżowanego gabinetu

 

 

 

O projekcie:

Nowa aranżacja salonu w kawalerce w Gdyni. Wyzwaniem projektowym było wizualne uspokojenie oraz optyczne powiększenie i rozjaśnienie wnętrza. Co ważne, nowa aranżacja ma oferować więcej zabudowanego miejsca do przechowywania rzeczy codziennego użytku oraz gwarantować miejsce na imponujący księgozbiór. W tym celu służyć ma zabudowa najdłuższej ściany z wnęką na kanapę i zabudowanymi szafkami-pawlaczami pod sufitem.

Neutralna kolorystyka wnętrza nawiązuje do wystroju całego mieszkania. Oparta jest na złamanej bieli szafek oraz delikatnym, gołębim popielu ścian, doprawionym szczyptą błękitu i różu. Piękne, dębowe deski na podłodze pozostawiłyśmy bez zmian. W ramach odświeżenia zaproponowana została za to modyfikacja odcienia stolarki drzwiowej. Miodowej barwy drewno ma zostać wybielone poprzez ługowanie. Przemalowane zostaną również drzwi wejściowe.

Aranżacja nawiązuje do eleganckiej stylistyki Hampton, ale także do czystego minimalizmu, i ma przede wszystkim sprzyjać odpoczynkowi. Podobnie jak pomieszczenie gabinetu oraz sypialnia, które opracowane zostało na wcześniejszym etapie współpracy. Również tutaj stonowana kolorystyka i nienarzucające się materiały mają stanowić tło dla kolekcji dodatków i dekoracji, których zestawianiem z urzekającym wyczuciem bawi się Pani Inwestor.

Stonowana kolorystyka + neutralne materiały = tło dla fantastycznej kolekcji dodatków i dekoracji!

 

 

SPOKOJNY SALON;
Lokalizacja: Gdynia;
proj. Urszula Marszałek;
Powierzchnia: 10 m2
Realizacja: 2019/2020.

        Pomagamy Inwestorom zdjąć strachy z głowy i urzeczywistnić marzenia o dobrym miejscu do życia.

        To piękne marzenia. Czasami o ogniu trzaskającym w palenisku, czasami o miękkości zagłówka, o który oprzemy się z książką, czasami o ciepłej wodzie w wannie z widokiem na las. To marzenia o przestrzeni do śmiechu, do ćwiczeń, do komfortowej pracy, do wytchnienia, do przyjmowania gości i tańców na świeżym powietrzu. Czasami to marzenia o wnętrzach pełnych zieleni. Czasami - o przestrzeni oczyszczonej z wszelkich ozdób. Dla każdego z nas marzenia o domu znaczą coś innego. A my staramy się ze wszystkich sił, żeby te marzenia odkryć i  zrealizować.

       Projektowanie może być zarówno przyjemne, jak i ekscytujące - w końcu to budowane tła dla przyszłego życia! - o ile tylko przebiega w atmosferze spokoju, skupienia i uważności. Projektowanie z nami to proces, który pozwoli Ci na kontrolę budżetu w zgodzie z harmonogramem. Puścimy wodze fantazji, ale bez odrealnienia kosztorysu. Zaufaj nam - Twój dom to Twoje marzenie, a dla nas pole do realizowania pasji, która trwa już ponad 10 lat.

refinat-design-etapy-powstawania-projektu-wnętrz

Projekt funkcjonalny wnętrza - aranżacja

aranżacja

FUNKCJONALNA

View more

Zaczynamy od wywiadu. Sprawdzamy potrzeby przyszłych Lokatorów i szukamy optymalnego układu wnętrza. Wydzielamy pomieszczenia, przesuwamy ściany, gniazda i wod-kany.

Projekt koncepcyjny wnętrza

Koncepcyjny

PROJEKT

View more

Budujemy model 3D i tworzymy wizualizacje. Konkretyzujemy materiały wykończeniowe, meble, dodatki. Wnętrza nabierają kształtów i kolorów.

Projekt wykonawczy wnętrza - dokumentacja techniczna

Wykonawczy

PROJEKT

View more

Czas na przygotowanie kompletu dokumentacji technicznej dla Wykonawców. Rozrysowujemy meble i zabudowy meblowe, detale wykończeniowe - wszystko, co potrzebne, żeby zrealizować projekt i uniknąć pytań na budowie :)